Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan lekcji

PLAN ZAJĘĆ  KLASA  O (od 7.11.2018 r.)                 Wychowawca: mgr Katarzyna Łosik

 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Zaj.program.

7

1

J.angielski

7

1

Zaj.program.

7

1

Zaj.program.

7

1

Zaj.program.

7

2.

  9.15 - 10.00

2

Zaj.program.

7

2

Zaj.program.

7

2

Zaj.program.

7

2

Zaj.program.

7

2

Zaj.program.

7

3.

10.10 – 10.55

3

Zaj.program.

7

3

Zaj.program.

7

3

Zaj.program.

7

3

Zaj.program.

7

3

Zaj.program.

7

4.

11.05 – 11.50

4

J.angielski

7

4

Zaj.program.

7

4

W-F

s.g

4

Zaj.program.

7

4

Zaj.program.

7

5.

12.10 – 12.55

5

W-F

s.g

5

Zaj.program.

7

5

J.angielski

7

5

Zaj.program.

7

5

Religia

7

6.

13.10 – 13.55

6

 

 

6

Szachy

7

6

 

 

6

Ed. muzyczna

7

6

Zaj.program.

7

7.

14.10 – 14.55

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

 

 

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

                                                         

   PLAN  ZAJĘĆ KLASA  1 (od 7.11.2018 r.)                 Wychowawca: mgr Agnieszka Kott

                                                                                                                                                

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Ed. wcz.

8

1

J.angielski

8

1

Ed. wcz.

8

1

Ed. wcz.

8

1

         Ed. wcz.

8

2.

  9.15 - 10.00

2

Ed. wcz.

8

2

Ed. muzyczna

8

2

Ed. wcz.

8

2

Ed. wcz.

8

2

W-F

s.g

3.

10.10 – 10.55

3

Ed. wcz.

8

3

Ed. wcz.

8

3

Ed. wcz.

8

3

J.angielski

8

3

Ed. wcz.

8

4.

11.05 – 11.50

4

J.angielski

8

4

Ed. wcz.

8

4

J.angielski

8

4

Ed.inf./zaj.

z wych.

3

   8

4

Ed. wcz.

8

5.

12.10 – 12.55

5

Ed. muzyczna

8

5

Ed. wcz.

8

5

W-F

s.g

5

Zaj.z wych./ Ed.inf

8

   3

5

J.angielski

8

6.

13.10 – 13.55

6

W-F

s.g

6

Ed. wcz

8

6

Szachy

8

6

Ed. wcz.

8

6

Ed. wcz.

8

7.

14.10 – 14.55

7

 

8

7

Religia

8

7

 

 

7

Ed. wcz.

8

7

 

 

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ  KLASA  2 (od 7.11.2018 r.)                         Wychowawca: mgr Magdalena Powalewska

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Ed. wcz.

10

1

Ed. muzyczna

10

1

Ed. wcz.

10

1

Ed. wcz.

10

1

W-F

s.g

2.

  9.15 - 10.00

2

Ed. wcz.

10

2

J.ang./zaj.z wych.

11

       10

2

Ed. wcz.

10

2

Ed. wcz.

10

2

Ed. wcz.

10

3.

10.10 – 10.55

3

Ed. wcz.

10

3

Zaj.z wych./J. ang

10  

       11

3

J.angielski

10

3

Ed. wcz

10

3

J.ang./zaj.z wych.    

6

    10

4.

11.05 – 11.50

4

Ed. wcz.

10

4

Religia

10

4

Ed. wcz.

10

4

Ed. wcz.

10

4

Zaj.z wych./J. ang

10

     11

5.

12.10 – 12.55

5

J. angielski

10

5

Ed. wcz.

10

5

Ed. wcz.

10

5

J.angielski

10

5

Ed. wcz.

10

6.

13.10 – 13.55

6

Ed. muz.

10

6

Ed. wcz.

10

6

W-F

s.g

6

Ed inf./Przyroda

3   

    11           

6

Religia

10

7.

14.10 – 14.55

7

W-F

s.g

7

Ed. wcz.

10

7

Szachy

10

7

Przyroda/ Ed inf.

11   

      3           

7

Ed. wcz.

10

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

      

                                   

PLAN ZAJĘĆ  KLASA 3 A  (od 7.11.2018 R.)                                    Wychowawca: mgr Aneta Franelak

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

J.angielski

6

1

Ed. wcz.

6

1

Ed. wcz.

6

1

Ed. wcz.

6

1

Ed. informatyczna

3

2.

  9.15 - 10.00

2

Religia

6

2

Ed. wcz.

6

2

J.angielski

6

2

Ed. wcz.

6

2

Ed. wcz.

6

3.

10.10 – 10.55

3

W-F

s.g

3

Ed. wcz.

6

3

Ed. wcz.

6

3

Ed. wcz.

6

3

W-F

s.g

4.

11.05 – 11.50

4

Ed. wcz.

6

4

J.angielski

6

4

Ed. wcz.

6

4

J.angielski

6

4

Ed. wcz.

6

5.

12.10 – 12.55

5

Ed. wcz.

6

5

Ed. muz.

6

5

Ed. wcz.

6

5

Ed. muz.

6

5

Ed. wcz.

6

6.

13.10 – 13.55

6

Ed. wcz.

6

6

J. niemiecki

6

6

basen

 

6

J. niemiecki

6

6

Ed. wcz

6

7.

14.10 – 14.55

7

Ed. wcz.

6

7

Szachy

  6

7

 

 

7

Religia

6

7

J.angielski

6

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

PLAN ZAJĘĆ  KLASA 3 B (od 7.11.2018 r.)            Wychowawca: mgr Joanna Pałuba
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Ed. wcz.

9

1

J. niemiecki

9

1

J. angielski

  9

1

Ed. wcz.

9

1

Ed. wcz.

9

2.

  9.15 - 10.00

2

Ed. wcz.

9

2

Ed. wcz.

9

2

Ed. wcz.

9

2

Ed. wcz.

9

2

Ed. informat.

3

3.

10.10 – 10.55

3

Ed. wcz.

9

3

Ed. wcz.

9

3

Ed. wcz.

  9

3

J. niemiecki

9

3

Ed. wcz.

9

4.

11.05 – 11.50

4

W-F

s.g

4

Ed. wcz.

  9

4

Ed. wcz.

9

4

Ed. wcz.

9

4

Ed. wcz.

9

5.

12.10 – 12.55

5

Ed. wcz.

9

5

J. angielski

9

5

Ed. wcz.

9

5

Ed. wcz.

9

5

W-F

s.g

6.

13.10 – 13.55

6

J. angielski

9

6

Religia

  9

6

basen

 

6

J. angielski

9

6

J. angielski

9

7.

14.10 – 14.55

7

Ed. muzyczna

  9

7

Szachy

9

7

 

 

7

Ed. muzyczna

9

7

Religia

9

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

PLAN ZAJĘĆ  KLASA  IV (od 7.11.2018 r.)      Wychowawca: mgr Aleksandra Staniucha
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

J. angielski

5

1

Historia

5

1

Przyroda

11

1

J. polski

5

1

J. polski

5

2.

  9.15 - 10.00

2

Historia

5

2

J. angielski

5

2

Matematyka

5

2

Zaj. z wych.

5

2

J. angielski

5

3.

10.10 – 10.55

3

J.ang.dial.

        J.niem.dial

3

 11

3

J. polski

5

3

J. polski

5

3

J. angielski

5

3

Przyroda

11

4.

11.05 – 11.50

4

Religia

5

4

J. niemiecki

5

4

J.niem.dial.

          J.ang.dial

3

   2 

4

W-F

s.g

4

Matematyka

5

5.

12.10 – 12.55

5

J. polski

5

5

Matematyka

5

5

Informatyka

3

5

Religia

5

5

Plastyka

4

6.

13.10 – 13.55

6

Technika

4

6

W-F

s.g

6

Basen

 

6

Matematyka

5

6

Warszt.choreog.

s.g

7.

14.10 – 14.55

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

 

 

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

 

 

 
PLAN ZAJĘĆ  KLASA  VA (od 7.11.2018 r.)                           Wychowawca: mgr Anna Kolczarek
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

J. polski

1

1

Matematyka

4

1

J. angielski

3

1

Matematyka

4

1

J. niemiecki

1

2.

  9.15 - 10.00

2

Matematyka

4

2

J. angielski

3

2

Religia

2

2

Geografia

2

2

Biologia

11

3.

10.10 – 10.55

3

Religia

2

3

Muzyka

1

3

Matematyka

4

3

J. polski

2

3

J. angielski

5

4.

11.05 – 11.50

4

J. angielski

3

4

J.ang.dial

5

4

J. polski

1

4

J. niemiecki

5

4

Plastyka

4

5.

12.10 – 12.55

5

Historia

4

5

J. polski

4

5

Basen

 

5

Technika

4

5

J. polski

1

6.

13.10 – 13.55

6

 

 

6

Informatyka

3

6

 

 

6

Zaj. z wych.

4

6

Historia

5

7.

14.10 – 14.55

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

W-F(hala)

H

7

Warszt.choreog.

s.g

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

W-F(hala)

H

8

 

 

 
PLAN ZAJĘĆ  KLASA  V B  (od 7.11.2018 r.)               Wychowawca: mgr Krzysztof Figa
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

J. niemiecki

2

1

J. polski

2

1

Muzyka

1

1

Geografia

1

1

Matematyka

4

2.

  9.15 - 10.00

2

J. polski

1

2

Matematyka

4

2

J. angielski

3

2

Matematyka

4

2

J. angielski

1

3.

10.10 – 10.55

3

Historia

5

3

J. angielski

3

3

J. polski

2

3

Technika

4

3

Plastyka

4

4.

11.05 – 11.50

4

Matematyka

5

4

Zaj. z wych.

4

4

Biologia

11

4

J. polski

2

4

J. niemiecki

3

5.

12.10 – 12.55

5

J. angielski

3

5

Informatyka

3

5

Basen

 

5

J. angiel. dial.

2

5

Historia

5

6.

13.10 – 13.55

6

Religia

2

6

 

 

6

 

 

6

Religia

1

6

J. polski

1

7.

14.10 – 14.55

7

 

 

7

 

 

7

 

 

7

W-F(hala)

H

7

Warszt.choreog.

s.g

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

 

 

8

 

 

8

W-F(hala)

H

8

 

 

 
 PLAN ZAJĘĆ  KLASA  VI (od 7.11.2018 r.)                      Wychowawca: mgr Maria Janiszewska
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Matematyka

4

1

Geografia

11

1

J. polski

5

1

Biologia

11

1

Biologia

11

2.

  9.15 - 10.00

2

Informatyka

3

2

J. polski

1

2

Zaj. z wych.

1

2

J. polski

1

2

Matematyka

4

3.

10.10 – 10.55

3

J. polski

1

3

Matematyka

4

3

J. angielski

3

3

Matematyka

  1

3

J. niemiecki

1

4.

11.05 – 11.50

4

Historia

4

4

J. angielski

3

4

Matematyka

4

4

Geografia

11

4

Historia

1

5.

12.10 – 12.55

5

Religia

1

5

Fizyka

11

5

Basen

 

5

J. niemiecki

1

5

J. angielski

3

6.

13.10 – 13.55

6

J. angielski

3

6

Technika

4

6

 

 

6

J.ang.dial                                                 

             J.hisz.

11

     2

6

Plastyka

4

7.

14.10 – 14.55

7

 

 

7

W-F(hala)

H

7

 

 

7

J.hiszp.                                               

         J.ang.dial

2

     5

7

J. polski

5

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

W-F(hala)

H

8

 

 

8

 

 

8

 

 

 
PLAN ZAJĘĆ  KLASA  VIII (od 7.11.2018 r.)                     Wychowawca: mgr Marta Lipczyńska
 

L.p

Czas zajęć

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

Przedmiot

S

1.

  8.15 -   9.00

1

Biologia

11

1

J. angielski

3

1

Matematyka

4

1

J. polski

2

1

J. angielski

2

2.

  9.15 - 10.00

2

Chemia

11

2

Ed.bezpieczeń.

2

2

J. polski

4

2

Chemia

11

2

WOS

2

3.

10.10 – 10.55

3

Matematyka

4

3

J. polski

2

3

Religia

2

3

Geografia

11

3

Historia

2

4.

11.05 – 11.50

4

J. polski

2

4

Matematyka

2

4

J. angielski

5

4

Matematyka

4

4

J. polski

2

5.

12.10 – 12.55

5

J. niemiecki

2

5

WOS

2

5

Zaj. z wych.

2

5

Fizyka

11

5

Matematyka

2

6.

13.10 – 13.55

6

Historia

5

6

Fizyka

11

6

Informatyka

3

6

W-F

s.g

6

J. niemiecki

2

7.

14.10 – 14.55

7

J. angielski

3

7

W-F(hala)

H

7

Fizyka

11

7

J. polski

4

7

 

 

8.

15.05 - 15.50

8

 

 

8

W-F(hala)

H

8

 

 

8

J. angielski-dial

4

8

 

 

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny